Novinky

8.9. 2016
Slovan Ostrava "B" - Ostrava Lhotka 3:2 (3:2)  Branky: Ritnošik Miroslav 2, Hurník František.  Odehráli jsme zápas s kvalitním soupeřem, který byl místy herně lepší. Utkání jsme mohli rozhodnout už v prvním poločase, kdy jsme neproměnili ... celý článek

v diskusi je 0 příspěvků

6.9. 2016
Slovan Ostrava - Sokol Hrabůvka 15:2 (6:1) Branky: Hajdušek Mario 5, Horváth Antonín 3, Maďa Jaromír 2, Grundza Mario 2, Kálay Jan, Starek Jakub, vlastní. Hodnocení trenéra Daniela Čaše: Jsem velice rád, že jsme ... celý článek

6.9. 2016
Slovan Ostrava - TJ Klimkovice 1:1 (0:0) Branka: Cirkl Pavel.  Hodnocení trenéra Pavla Cirkla: Sobotní zápas nás nezastihl v optimální pohodě, soupeř byl hlavně v prvním poločase velice aktivní a důrazným napadáním narušoval naši rozehrávku už v ... celý článek

1.9. 2016
Lokomotiva Ostrava - Slovan Ostrava "B" 5:1 (4:0) Branka: Slezák Petr. Tento zápas měl být původně odložen, jelikož kolidoval s "áčkem" a někteří hráči nebyli k dispozici. Lokomotiva však na žádost o změnu termínu ... celý článek

1.9. 2016
Slovan Ostrava - Rožnov 6:1 (2:1) Branky: Brudná Lucie 2, Drahošová Helena 2, Vilímková Kateřina, Břeská Martina. Oba týmy nastoupily k prvnímu soutěžnímu zápasu pouze s 11 hráčkami. Naše ženy měly v první půli ... celý článek

1.9. 2016
SK Šenov - Slovan Ostrava 8:1 (4:0) Branka: Hajdušek Mario. Hodnocení trenéra Daniela Čaše: První zápas dopadl až překvapivě katastrofálně. Mnoho hráčů upřednostnilo jiné aktivity před zápasem, takže jsme na zápas přijeli v 11 ... celý článek

1.9. 2016
Sokol Koblov - Slovan Ostrava 0:6 (0:2) Branky: Kaventa Tomáš 2, Bagi Tomáš, David Lukáš, Trunkát David, Neuvirt Jaromír. Zápas v Koblově se odehrával na nekvalitním hřišti, které sice z dálky vypadalo pěkně, nicméně ... celý článek

v diskusi je 1 příspěvků

25.8. 2016
Následující víkend začínají soutěžní utkání pro čtyři z pěti našich fotbalových družstev. Muži "A" měli sice hrát již minulý týden doma s Polankou "B", ale toto utkání bylo kvůli rekonstrukci hřiště přeloženo ... celý článek

19.8. 2016
V sobotu 3. 9. 2016 proběhne v areálu TJ Slovan Ostrava slavnostní zahájení fotbalové školičky pro věkovou kategorii Benjamínci. Tomuto zahájení budou předcházet dva zápasy našich družstev.Ve 14:00 začne první domácí soutěžní utkání dorostenců ... celý článek