Výsledky našich kategorii v minulém týdnu...

22.9. 2018 | Autor: JN

VÍKEND SE SLOVANU OSTRAVA POVEDL NA JEDNIČKU !!!

MUŽI A - PŘIVEZLI po výborném výkonu VŠECHNY BODY z Velkých Hoštic za výhru 0:3 po 2 gólech Lukáše Tydlačky a David Trunkát se trefil jednou.
Nyní nás čeká v sobotu 16h domácí zápas s OV JIH, který tabulce zatím vévodí. Přijďte se podívat na derby...

Naše B-mužstvo potvrdilo formu a odvezlo si 3 body z Lokomotivy za výhru 2:4. Góly : 2x Jakub Gabriel, Petr Reichel a Petr Slezák. O víkendu má B-tým Slovanu volno.

Naše ženy hrály 1:1 ve Štramberku, kdy jediný gól za Slovan vsítila Lucka Brudná. V prvním poločase jsme byli lepší na tutové šance, ale holky nedaly góly a v druhém poločase se hra vyrovnala a remíza je spravedlivá...
V neděli 23.9. se ženy od 11h představí v domácím zápase proti Veřovicím a potřebují domácí diváckou podporu.

Náš dorost jasně rozstřílel 2:12 venku Krásné Pole i s Tondou Horvátem, který jako navrátilec do sestavy vstřelil 4 branky, po 3 gólech přidali Jaromír Máďa a David Čonka, 1x se trefil Adam Šindler a Martin Bártek.
V sobotu od 13:30h sehrají s Řepištěm v domácím předzápase před MUŽI A.

Žáci si zahráli v Michálkovicích a odvezli si po zlepšeném výkonu všechny body za výhru 1:5, hlavně díky individuálním akcím Honzy Kurovského, který vsítil 3 góly. Další branku přidal Ivan Kováč a Pavel Šimečka. Nemalou zásluhu na vítězství má i Jeník Šindler. Kvůli zranění nohy nemohl hrát střední zálohu a tak se postavil do branky a podal fantastický výkon !!!
Nyní žáky čekal domácí zápas v pátek v 16:30 proti Dolní Lhotě, kdy jsme vyhráli 14:1.

Starší přípravky U11 měli zápasový týden :
hráli v úterý 18.9. od 17:30 proti Vítkovice - dívky na Vítku ul. Klegova a prohlráli 14:5
a ve čtvrtek 20.9.od 16:30 zajížděli do Václavovic k odloženému utkání a opět prohráli 11:1.

Mladší přípravky sehrály v úterý 18.9.  proti Baníku R. v Radvanicích a prohrály 14:11

No a  17.9. hrály naše přípravky poločasové utkání proti Baníku na vyprodaném stadiónu Vítkovic, kde  vyváděli hráče Sparty .