Fotbalový víkend 21.-23.září na Slovanu

25.9. 2018 | Autor: JN

OPĚT ÚSPĚŠNÝ VÍKEND MÁME ZA SEBOU...
Derby s OV Jih je za námi a bylo pro Slovan vítězné 4:3, kdy řádil náš David Trunkát, který vsítil 3 góly a Jirka Toma přidal jeden gól. Sešlo se cca 300 diváků a atmosféra byla opravdu fotbalová.
Muži A nyní zajíždějí v sobotu do Řepiště. Začátek zápasu je už v 15:30h !

Muži Slovanu B mají po týdenní pauze opět fotbalový víkend a v neděli jedou do Rychvaldu, kde se od 15h utkají s místním B týmem.

Ženy po zasloužené výhře nad Veřovicemi 2:0 po brankách Míši Hudcové a Martiny Břeské zajíždějí v neděli do Orlové, kde hrají od 15:30h. Potvrdí dobrou formu ?

Dorostenci deklasovali v sobotu Řepiště 15:0 a nyní je opravdu prověří tým Václavovic, kde hrají v sobotu od 13h.

Žáci odehráli páteční zápas s Dolní Lhotou a zvítězili doma 14:1. Nyní budou hrát v pondělí s týmem z Hrabové v 16:30h venkovní zápas.

Starší přípravky dnes 25.9. těsně prohrály v Koblově 5:3 a ve čtvrtek 16:30h sehrají domácí utkání s Kr. Polem.

Mladší přípravky v pondělí 24.9. vyhrály 24 : 0 s B týmem Vítkovic. V úterý 2.10. v 16:30h hrají doma s Šenovem.

Pokud vás zajímá jak to dopadne, tak se běžte podívat na Slovan v zápase.
Sportu zdar a fotbalu zvláště...