Vyhledat
  • tjslovanostrava

Preview: V neděli míří naši muži na půdu Kravař

V neděli od 17 hodin odehrají naši muži své druhé utkání v novém ročníku. Tentokrát zamíří na půdu Kravař.


Na krásném stadionu, troufl bych si říct nejkrásnější v celé soutěži, se budou snažit odčinit svou domácí porážku 0:2 proti Mokrým Lazcům a urvat první body do tabulky. Proti nám bude stát celek MFK Kravaře, který v 1. kole dokázal remizovat v Ludgeřovicích. Budeme se snažit hodit domácí vystoupení za hlavu, které nebylo dobré a celý tým se v něm trápil po všech stránkách. Uděláme vše pro to, aby to byl ten starý známý Slovan, který bude hrát líbivý fotbal.

Tímto bych Vás chtěl pozvat na toto utkání. Udělejte si cestu na našeho venkovní utkání v neděli odpoledne a přijďte nás podpořit v naší cestě za prvními body.

Fotbalu zdar a Slovanu zvláště!!

62 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

PROHLÁŠENÍ K ČLENŮM TJ SLOVAN OSTRAVA

Vážení hráči, členové a fanoušci Slovanu Ostrava, tímto prohlášením chceme uklidnit všechny, kteří jsou spojeni s nejstarším fotbalovým klubem v Ostravě. Mezi fotbalovými fanoušky se proslýchá, že fot