Členské příspěvky

Pro soutěžní ročník 2019/20 (1.8. 2019 - 30.6.2020) je stanovena výše základních členských příspěvků takto:

Hráči kategorie Fotbalová školička  – dorost :  200 kč

Celková výše ročních členských příspěvku činí : 2200 kč

• první splátka 1100 kč uhradit nejpozději do 30.9. 2019

• druhá splátka 1100 kč uhradit nejpozději do 30.3. 2020

Platba členských příspěvků
Členské příspěvky se hradí výhradně bezhotovostně na bankovní účet: 277004434/0300 (ČSOB)

Do poznámky jméno a příjmení, účet je transparentní (viditelný veřejnosti), nevyplňujte už rodné číslo jako variabilní symbol.

Potvrzení o uhrazení členského příspěvku

V případě, kdy rodič potřebuje i jiné potvrzení o zaplacení členského příspěvku, než je vlastní bankovní výpis, bude mu vystaven na základě žádosti zaslané e-mailem na adresu tjslovanostrava@gmail.com

Žádající rodič povinně uvede:

• Jméno hráče

• ID FAČR hráče

• Jméno osoby, pro koho se potvrzení vystavuje (pravděpodobně jeden z rodičů)

• Adresu osoby, pro koho se potvrzení vystavuje (pravděpodobně jeden z rodičů)

Potvrzení bude nejpozději do 14 dní zasláno, případně k vyzvednutí u trenéra.

Oblečení pro hráče - JOMA

Vážení rodičové, jsme si vědomi že se najednou jedná o nemalou částku. Ceny jsou již po 30% slevě. Pro dobrou reprezentaci klubu nejen na hřišti, bychom vás touto cestou požádali o postupné dokupování vybavení pro hráče TJ Slovan Ostrava.

Sportovní vybavení si můžete osobně objednat na níže uvedené adrese viz. odkaz.

Na prodejně nahlásíte že syn nebo dcera jsou hráči TJ Slovan Ostrava. Vybavení nemusí kupovat rodiče jejichž děti navštěvují Fotbalovou školičku.

Potisk loga TJ Slovan Ostrava je povinný jen na vycházkové oblečení. Cena 40 kč/ks (celkem dva).

Odkaz : https://www.firmy.cz/detail/2133381-agura-ostrava-moravska-ostrava.html

Logo CSA průhledné.png
  • Facebook Sociální Icon
website builder. Create your website today.