top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoratjslovanostrava

Naše ženy na úvod sezóny čeká silný Český Těšín.


V neděli od 15 hodin nastoupí ke svému prvnímu utkání v novém soutěžním ročníku Moravskoslezské Divize Žen sk. “A“ naše děvčata. Cestují až k polským hranicím a to do Českého Těšína. Naše ženy vstoupily do sezóny skvěle, když ve 2. předkole Poháru žen FAČR na domácí půdě udolaly tým z Moravské Třebové 4:2 (2x Mátéffyová, Břeská, Hudcová). Los jim přisoudil pro 1. kolo Poháru žen FAČR zvučného soupeře a to FC FASTAV Zlín. Utkání se odehraje v neděli 29.9. od 11 hodin u nás na Slovanu.


Toť vše k úspěchu našich holek v poháru žen FAČR. Vraťme se k utkání, které nás čeká v neděli. Děvčata jedou jednoznačně pro vítězství a chtějí potvrdit, že se letos poperou stejně jako v loňské sezóně o příčky nejvyšší. V minulém soutěžním ročníku tohoto soupeře dokázaly v obou případech celkem jednoznačně porazit. A určitě všechny věří, že se v neděli nebude nic měnit. Utkání to však jistě nebude jednoduché, a jak je zvykem v ženském fotbale kádry se mohly proměnit a tak jistě holky nechají na hřišti úplně všechno, aby si odvezly z Těšína všechny tři body


Tímto bych Vás chtěl určitě pozvat, jak k zítřejšímu utkání Českém Těšíně, tak na utkání 1.kola poháru žen FAČR, kdy na Slovan dorazí soupeř ze Zlína, jehož mužské “Áčko“ jak všichni moc dobře víme hraje FORTUNA LIGU!


Když nebudete vážit zítra cestu do Českého Těšína tak si alespoň na naše děvčata vzpomeňte a držte jim palce v bitvě za prvními třemi body.

111 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Za nedlouho budeme hodnotit podzim 2023 na Slovanu

MěS starší přípravka 5+1 U11 sk.B (roč.13-14 a ml) Po slabším rozjezdu a sehrávání týmu, který okusil první mistrovské utkání v soutěži se podařilo v posledních dvou utkáních získat plný bodový zisk,

Vánoce 2022 a Silvestr

Přejeme všem členům Slovanu Veselé, poklidné Vánoční svátky a do nového roku 2023 vstoupíme Silvestrovským fotbálkem 31.prosince v 10:30 na úmělce s malým posezením v hospůdce na Slovanu. Ať se nám v

bottom of page