Vyhledat
  • Obrázek autoratjslovanostrava

PROHLÁŠENÍ K ČLENŮM TJ SLOVAN OSTRAVA

Vážení hráči, členové a fanoušci Slovanu Ostrava,

tímto prohlášením chceme uklidnit všechny, kteří jsou spojeni s nejstarším fotbalovým klubem v Ostravě. Mezi fotbalovými fanoušky se proslýchá, že fotbal na Slovanu skončil. Chceme vás všechny ujistit, že tomu tak není.

Několik členů Slovanu podniklo kroky, aby se Slovan předal a restartoval pod novým vedením s finančně silným partnerem. Tento cíl byl splněn.

Situace se v těchto dnech finalizuje a stabilizuje.

Klub přihlásí svá družstva do těchto soutěží:

Muži A – 1.A třída (krajská soutěž).

Muži B – Městský přebor Ostrava (okresní soutěž).

Ženy – Divize (moravská soutěž).

Mládežnické týmy přihlásíme podle počtu hráčů do soutěží MěFS Ostrava.

Tímto chceme požádat všechny hráče o trpělivost (aby neodcházeli z klubu). Brzy představíme nové vedení.

Přejeme vám všem slunečné prázdniny a hezkou dovolenou. Načerpejte síly a energii do nové sezóny...

Honza Nevola, koordinátor nového majitele a vedení klubu TJ Slovan Ostrava

1 120 zobrazení0 komentářů