top of page

Za nedlouho budeme hodnotit podzim 2023 na Slovanu

Po slabším rozjezdu a sehrávání týmu, který okusil první mistrovské utkání v soutěži se podařilo v posledních dvou utkáních získat plný bodový zisk, ale hlavně nás těší, jak se naše U11tky herně zvedají...

U této kategorie je vidět velký posun a 3.příčka v tabulce je především dobrá vizitka práce trenérů. Hráči jdou výkonnostně nahoru a je o ně zájem z ostatních klubů...

Ještě odehrajeme poslední kolo s Lokomotivou Ostrava a to v neděli 12.11. v 10h na Hlubině. Hlavní trenér Kuba Antl chce samozřejmě 3body - uvidíme.

V kategorii mužů pod novým trenérem Pikonským se po těžkém počátečním losu stále držíme čela tabulky, kde jasně dominuje Koblov před druhými Václavovicemi, které jsme udolali na penalty na jejich hřišti. Čekají nás zápasy se Svinovem doma 11.11. v 14h.

Poslední zápas v Šenově 4.11.2023 pro nás znamenal 3bodový zisk za výhru 0:4.

Tak uvidíme na co to bude stačit...


Váš Slovan Ostrava20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page